Pogoń wygrywa i nadal zostaje na drugim miejscu

Pogoń Lwówek wygrała 1:5 w meczu klasy okręgowej z Sokołem Rakoniewice i nadal zajmuje drugie miejsce w klasie okręgowej grupie zachodniej za Sokołem Pniewy, który pokonał 7:0 Spójnię Strykowo.

Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie gdy Pogoń wygrywała już 0:4 po ponad pół godzinie gry. Bramki dla Pogoni zdobyli Dominik Bogusz dwie i pierwszą już w 1 minucie i Mateusz Styczyński aż trzy, Mateusz ma już 17 bramek oto jego bilans

ma o trzy bramki więcej od Damiana Kozłowskiego a tak wygląda bilans Damiana

a to bilans całej kadry Pogoni w tym sezonie m.in kartki, bramki, rozegrane minuty

W kolejnym meczu Pogoń zmierzy się z Sokołem Pniewy, ten mecz może mieć szczególnie ważne znaczenie dla losów awansu z klasy okręgowej. Mecz rozpocznie się we Lwówku 5 maja o godzinie 16:00.