HISTORYCZNE MECZE

Historyczne mecze

1961 r.:LZS Lwówek - Korona Bukowiec 11:0 - Jeden z kilkuhokejowych wynikówuzyskanych przez LZS Lwówek.

1962 r.:LZS Lwówek - San Poznań 1:0 - Wygrana z awansującym do A klasy Sanem była bardzo wartościowym wynikiem.

1962 r.:LZS Lwówek - Concordia Murowana Goślina 4:1 - Wysoka wygrana młodej i niedoświadczonej drużyny ze Lwówka.

1966 r.:Pogoń Lwówek - Promień Opalenica - Przy wypełnionym stadionie, po bardzo dobrej grze, Pogoń pokonała Promień i awansowała do klasy A.

1966 r.:Pogoń Lwówek - Górnik Konin 1:4 - Pierwszy w historii awans do finałuWojewódzkiego PP. Rok 1966 to bardzo udany rok dla Pogoni Lwówek.

29 maja 2004 r.:Rokita Rokitnica - Pogoń Lwówek 0:22 - Najwyższa wygrana Pogoni Lwówek w historii. Bramka padała średnioco 4 minuty i 6 sekund.

15 sierpnia 2007 r.:Pogoń Lwówek - Lech Poznań - Mecz towarzyski - Mecz z bardzo dużą liczbą kibiców Lecha, bo aż 1500 w tym prawie 100 ze Lwówka. Lech grał w tym meczu w składzie z m.in Hernanem Rengifo, Iljanem Micańskim, Dmitrijem Injacem, Andersonem Cueto, Mateuszm Możdżeniem, Luisem Henriquezemi kilkoma innymi, znanymi zawodnikamiLecha. Pogoń sprawiła sensacje remisując 1:1, a bramkę zdobył Mirosław Bielejewski. Wówczas Marek Wojtysiak obronił rzut karny wykonywany przez Iljana Micańskiego.

26 sierpnia 2007 r.:Pogoń Lwówek - Mawit Lwówek 5:0

6 kwietnia 2008r.: Mawit Lwówek - Pogoń Lwówek 0:5

15 listopada 2008 r.:Pogoń Lwówek - Mawit Lwówek 2:0

14 czerwca 2009 r.:Mawit Lwówek - Pogoń Lwówek 1:2 - Derby Lwówka, w których Pogoń aplikuje dotychczas rywalom, w 4 meczach, 14 bramek tracąc jedną.Na derby na stadion schodził się cały Lwówek, frekwencja na stadionie była spora, bo te pojedynki elektryzowały mieszkańców miasta.

6 marca 2010 r.:Pogoń Lwówek - Polonia Nowy Tomyśl 3:1 - Puchar Polski strefy poznańskiej - Pogoń walcząca o utrzymanie w IV lidze wygrywa z ówczesnym liderem III ligi.Wspaniały mecz, który był początkiem drogi do finału. Bramki dla Pogoni strzelili Witold Tecław, Marcin Siuda i Philip Umukoro.

Skład: Szokaluk- Niewmierzycki, Pietras, Myszkowski, Pawłowski, Waśkowiak, Kostas (55' Umukoro), Drygas (75' Fornalik), Jędrowski, Siuda, Tecław.

18 maja 2010 r.:Unia Swarzędz - Pogoń Lwówek 3:0 - Finał Pucharu Polski strefy poznańskiej - Mecz na wodzie, grany w Swarzędzu.Był to nasz drugi finał Pucharu Polski, niestety zakończony porażką z wyżej notowanym rywalem z trzeciej ligi.

Skład: Wojtysiak- Fornalik, Myszkowski (46' Bakoś), Pawłowski, Drygas (63' Karpiński), Waśkowiak (46' Jędrowski), Ganowski, Niewmierzycki, Kostas, Umukoro (46' Sobkowiak), Tecław.