Pogoń Lwówek wygrywa - oby tak dalej!

Pogoń przeważała w pierwszej połowie, ale bramkę zdobyła dopiero po pół godzinę gry za sprawą Damiana Kozłowskiego, który strzelił tuż przy słupku bramki gości. Damian mógł jeszcze podwyższyć, ale bramkarz wybił piłkę z lini bramkowej.

Do przerwy 1:0 a po przerwie znakomicie zaczęła nasza drużyna dzięki bramce Strugarka w 54 minucie. Kolejne emocje to niestety pomyłki środkowych obrońców Pogoni i bramka Sokoła. Zawodnicy Pawła Brzeskota nie dali za wygraną, faulowany w polu karnym był Adam Hofman a bramkę zdobył Hubert Pawłowski, kolejną bramkę po solowej akcji zdobywa Damian Kozłowski i jest 4:1 dla Pogoni Lwówek

Pogoń zdobyła cenne trzy punkty, w kolejnym meczu zmierzy się we Wróblewie z Czarnymi  w sobotę 30 kwietnia we Wróblewie