Mecz niewykorzystanych sytuacji

Pogoń Lwówek zremisowała 2:2 z Sokołem Duszniki

Zawodnicy trenera Pawła Tulińskiego dwukrotnie gonili wynik, w pierwszej połowie po strzale zawodnika gospodarzy piłka uderzyła w poprzeczkę bramki Sokoła zaraz po tym po kontrze Sokół objął prowadzenie 0:1. Bramka wyrównująca padła po strzale po ziemi Damiana Kozłowskiego. Pogoń mogła objąć prowadzenie ale Pogoń przestrzeliła rzut karny. Jeszcze przed przerwą Sokół objął prowadzenie 1:2. Pogoni udało wyrównać stan meczu po przerwie, i mogła nawet objąć prowadzenie, ale po jednym ze strzałów piłka odbiła się od poprzeczki bramki gości.

Dwie poprzeczki i niestrzelony rzut karny, dużo pecha miała drużyna Pogoni w tym meczu, niestety tylko remis i jeden punkt w tabeli a lider tabeli Sokół Pniewy wygrał swój mecz.

W kolejnym meczu ligowym Pogoń zmierzy się 12.11 na wyjeździe z Lipnem Stęszew. Pamiętajmy też że zmierzy się w marcu 2018 roku z Mieszkiem Gniezno w ćwierćfinale Pucharu Polski