8:1 Filip Kozłowski

9:1 Mateusz Styczyński

10:1 Adam Hofman

11:1 Filip Kozłowski

Przed meczem kibice uczcili minutą ciszy śmierć wieloletniego Prezesa Pogoni Lwówek zmarłego 15 sierpnia Michała Mroczkiewicza.

Mecz rozpoczął się od bramki Damiana Kozłowskiego po asyście Mikołaja Kowali, Kolejna akcja to Pogoń uderza w bramkę Bukowca. Następna to po asyście Patryka Pośpiesznego Filip Kozłowski daje prowadznie drużynie Pawła Brzeskota 2:0 jedna pomyłka po błędzie obrony do przerwy jest tylko 2:1 dla LTP. Po przerwie bramkę zdobył rezerwowy Styczyński kolejno Damian Kozłowski po znakomiteJ indywidualneJ akcji uderzył w okienko bramki po minięciu bramkarza, później Filip Kozłowski i ponownie Damian po asyście Filipa i było 7:1. Kolejne dwie bramki po asyście Adama Hofmana i Huberta Pawłowskiego zdobył Filip Kozłowski. Póżniej rządzili rezerwowi Adam Hofman i Mateusz Styczyński I było 10:1 i po asyście Łamaszewskiego ponownie Filip Kozłowski najlepszy zawodnik meczu i jest 11:1

W kolejnym meczu Pogoń Lwówek zmierzy się z Sokołem Rakoniewice 5 września na wyjeździe