Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
0:4
Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel
1:3
Korona Piaski
PKS Racot
1:3
Kania Gostyń
Wiara Lecha Poznań
3:4
AP Reissa Poznań
Rawia Rawag Rawicz
0:2
GKS Dopiewo
Lipno Stęszew
2:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
1:1
Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia
1:5
Pogoń Lwówek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
2:2
Orkan Chorzemin
Pogoń Lwówek
1:1
PKS Racot
Korona Piaski
4:1
Lipno Stęszew
Juna-Trans Stare Oborzyska
0:1
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
3:0
Rawia Rawag Rawicz
Grom Plewiska
0:0
Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń
6:1
Orla Jutrosin
Promień Krzywiń
1:0
GKS Dopiewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
0:3
Pogoń Lwówek
Pogoń Śmigiel
2:3
GKS Dopiewo
PKS Racot
3:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Rawia Rawag Rawicz
3:0
AP Reissa Poznań
Lipno Stęszew
0:0
Grom Plewiska
Promień Krzywiń
2:1
Wiara Lecha Poznań
Płomień Przyprostynia
0:0
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
1:1
Kania Gostyń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Orla Jutrosin
Korona Piaski
5:1
PKS Racot
Wiara Lecha Poznań
6:1
Pogoń Śmigiel
Pogoń Lwówek
4:2
Orkan Chorzemin
Grom Plewiska
1:2
Płomień Przyprostynia
Rawia Rawag Rawicz
3:0
Promień Krzywiń
Lipno Stęszew
2:2
GKS Dopiewo
AP Reissa Poznań
0:0
Kania Gostyń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:3
Rawia Rawag Rawicz
PKS Racot
0:4
Grom Plewiska
Orla Jutrosin
0:0
Korona Piaski
Lipno Stęszew
1:3
Wiara Lecha Poznań
Płomień Przyprostynia
0:1
GKS Dopiewo
Kania Gostyń
0:2
Pogoń Lwówek
Orkan Chorzemin
3:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
3:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
3:0
Orla Jutrosin
Korona Piaski
4:5
Orkan Chorzemin
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:3
Kania Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
0:0
Lipno Stęszew
Wiara Lecha Poznań
1:0
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
0:1
Pogoń Lwówek
Promień Krzywiń
4:0
Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo
- : -
PKS Racot
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
0:0
Promień Krzywiń
PKS Racot
2:1
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Śmigiel
2:2
AP Reissa Poznań
Orla Jutrosin
0:2
GKS Dopiewo
Kania Gostyń
3:1
Korona Piaski
Pogoń Lwówek
4:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Płomień Przyprostynia
2:0
Rawia Rawag Rawicz
Orkan Chorzemin
1:4
Grom Plewiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
3:1
Lipno Stęszew
Korona Piaski
1:4
Pogoń Lwówek
Rawia Rawag Rawicz
3:4
PKS Racot
Wiara Lecha Poznań
6:0
Orla Jutrosin
GKS Dopiewo
4:1
Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń
1:2
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
2:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Grom Plewiska
1:1
Kania Gostyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
3:1
Pogoń Śmigiel
PKS Racot
2:0
Promień Krzywiń
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:4
Korona Piaski
Orla Jutrosin
2:2
Rawia Rawag Rawicz
Orkan Chorzemin
1:4
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Lwówek
2:0
Grom Plewiska
Lipno Stęszew
0:6
AP Reissa Poznań
Kania Gostyń
1:0
GKS Dopiewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:2
PKS Racot
Rawia Rawag Rawicz
1:0
Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo
0:0
Pogoń Lwówek
Grom Plewiska
5:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Wiara Lecha Poznań
3:0
Kania Gostyń
Promień Krzywiń
3:0
Orla Jutrosin
AP Reissa Poznań
1:0
Korona Piaski
Lipno Stęszew
0:2
Płomień Przyprostynia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
0:1
Grom Plewiska
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:4
GKS Dopiewo
Orla Jutrosin
3:1
Pogoń Śmigiel
Pogoń Lwówek
2:1
Wiara Lecha Poznań
Kania Gostyń
0:4
Rawia Rawag Rawicz
Płomień Przyprostynia
0:0
AP Reissa Poznań
PKS Racot
2:0
Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin
1:1
Promień Krzywiń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
- : -
Kania Gostyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości