Zwyciężył lepszy

Pogoń Lwówek wygrała z rywalem z za miedzy Sokołem Pniewy 3:2, bramki dla Pogoni zdobyli Damian Kozłowski, Mateusz Styczyński i Rafał Szaj

Bramka dla Sokoła padła już w osiemnastej minucie po tym jak głową dobrze uderzył zawodnik gości a bramkę zdobył znany z gry w Pogoni Robert Sobkowiak. Pogoń zremisowała gdy w dwudziestej trzeciej minucie po faulu w polu karnym sędzia odgwizdnał rzut karny a bramkę zdobył Damian Kozłowski. Pogoń mogła wygrywać, ale piłka po strzale z dystansu uderzyła w poprzeczkę. Jeszcze przed przerwą w składzie LTP nastąpiła zmiana w bramce z kontuzjowanego Prusaka wszedł Marcin Szaj. Do przerwy 1:1 w meczu drugiej i trzeciej drużyny tabeli.

Po przerwie Pogoń przeważała i tak po składnej akcji bramkę zdobył Styczyński na 2:1 płaskim strzałem po ziemi przy wychodzącym 1 na 1 bramkarzu gości. Zawodnicy trenera Łukasika mieli odrobinę szczęścia oraz w trudnych sytuacjach ratował ją bramkarz Marcin Szaj a także między innymi jego brat Rafał gdy wybił piłkę zmierzającą do bramki Pogoni a w kolejnych minutach sam strzelił bramkę na 3:1 i to był zawodnik meczu. Zrobiło się nerwowo gdy po błędzie Mateusza Kozłowskiego, który ,,wystawił,, piłkę Sokołowi jeden z ich zawodników potężnie strzelił z za pola karnego zdobywając kontaktowego gola. Pogoń utrzymała prowadzenie i trzy punkty zostają we Lwówku.

Kolejny mecz Pogoń Lwówek zagra 30 października o godzinie 14:00 w Strykowie ze Spójnią, będzie to mecz jedenastej kolejki klasy okręgowej.