Wygrana z Akademią

Pogoń Lwówek wygrała 4:2 w meczu piątej kolejki klasy okręgowej

Pierwsza bramka padła po dobitce Sebastiana Czury z rzutu karnego, karnego nie wykorzystał Mateusz Michalski. Kolejna akcja to dobre uderzenie z woleja Damiana Kozłowskiego po podaniu od brata Mateusza jednak bramka tym razem nie padła. Za to kolejna bramka została zdobyta przez Rafała Napierałę po uderzeniu głową piłka wpadła pod poprzeczką bramki gości.Do przerwy 2:0.

Nerwowo zrobiło się po samobójczej bramce Gracjana Pachelskiego wynik to było już tylko 2:1. Trzecia bramka to akcja Mateusza Styczyńskiego, najpierw odbił piłkę bramkarz ale skapitulował przy dobitce Mateusza. Na 4:1 podwyższył Mateusz Nowak po ładnym strzale obok bramkarza tuż przy słupku bramki Akademii, a wynik meczu ustalił Maciej Brauza.

Pogoń zdobyła cenne trzy punkty i umocniła się na pozycji lidera klasy okręgowej.

W kolejnym meczu Pogoń zmierzy się z Sokołem Rakoniewice 23 września o godzinie 16:00 który odbędzie na stadionie we Lwówku