Czarni Wróblewo 1-1 Pogoń Lwówek 18 września, 15:00 2005
Czarni Wróblewo 3-0 Pogoń Lwówek 21 października 15:00 2006
Czarni Wróblewo 2-0 Pogoń Lwówek 5 maja, 17:00 2010
Czarni Wróblewo 2-1 Pogoń Lwówek 5 września, 17:00 2010
Czarni Wróblewo 2-2 Pogoń Lwówek 16 października, 15:30 2011
Czarni Wróblewo 3-0 Pogoń Lwówek 2 września, 15:30 2012
Czarni Wróblewo 3-0 Pogoń Lwówek 6 kwietnia, 14:00 2014
Czarni Wróblewo 3-2 Pogoń Lwówek 28 września, 15:30 2014

Czarni Wróblewo 2-2 Pogoń Lwówek 30 kwietnia 16:00 2016

Pogoń Lwówek traciła bramki w 19 minucie po błędach w kryciu oraz w 36 po minięciu bramkarza Szaja. Pogoń wybronił przed utratą bramki właśnie Marcin Szaj w 38 minucie, a tuż przed przerwą Adam Hofman nie wykorzystał idealnej sytuacji do zdobycia bramki. Pogoń mogła przegrywać do przerwy dużo wyżej niż 2:0

Już po regulaminowej przerwie kontaktową bramkę zdobyli zawodnicy trenera Pawła Brzeskota. Po godzinie gry piłka uderzyła w poprzeczkę bramki gospodarzy. Pod koniec meczu Czarni wybili piłkę ze swojej linii bramkowej, a w doliczonym czasie gry Styczyński po zamieszaniu w polu karnym dał remis lwóweckiej Pogoni.

Tylko i aż remis zabrakło ambicji w pierwszej połowie i skuteczności w drugiej. To kolejny mecz w lidze bez wygranej z Czarnymi Wróblewo na ich terenie

W kolejnym meczu Pogoń zmierzy się w sobotę 7 maja ze Spartą Szamotuły a będzie to mecz 20 kolejki klasy okręgowej