Udane przetarcie przed Luboszem

Pogoń Lwówek wygrała z Błękitnymi Wronki 2:1 w meczu 12 kolejki klasy okręgowej grupy zachodniej

W pierwszej połowie po akcji gości piłka wpadła do bramki Pawła Pisarenko, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Swoją szansę miał również Szymon Łamaszewski, ale do przerwy wynik pozostał taki sam jak wtedy gdy rozjemca zawodów rozpoczynał mecz.

Po przerwie po dobrek akcji w środku boiska i doskonałej asyście Damian Kozłowski znalazł się sam na sam z bramkarzem Błękitnych, a że nasz napastnik nie marnuje takich sytuacji Pogoń objęła prowadzenie 1:0. Niestety kilka minut później po rzucie rożnym i strzale głową zrobiło się 1:1. Kolejna bramka dla Pogoni padła po akcji skrzydłem gdy sędzia odgwizdał rzut karny a jego na bramkę zamienił Hubert Pawłowski. W osiemdziesiątej drugiej minucie jeszcze rezerwowy Adam Hofman mógł podwyższyć wynik meczu jednak trafił obok słupka bramki Błękitnych Wronki.

Pogoń wygrała 2:1 a za tydzień czeka ją arcyważny mecz na wyjeździe z Zielonymi Lubosz i trzeba go wygrać.

1:0 Damian Kozłowski

1:1 ?

2:1 Hubert Pawłowski 76'

W kolejnym meczu Pogoń Lwówek zmierzy się w meczu 13 kolejki klasy okręgowej grupy zachodniej 8 listopada o godzinie 14 z Zielonymi Lubosz