,,Transfery,, Pogoni Lwówek zarząd się popisał

,,Transfery,, Pogoni Lwówek zarząd się popisał

W związku z oczekiwaniem kibiców na nowy sezon informujemy że nowymi zawodnikami Pogoni zostali uwaga uwaga:

Hubert Horodecki z Huraganu Michorzewo

Mikołaj Linowski Grom Plewiska

Mateusz Lotka

Tomasz Puncewicz Orzeł Międzyrzecz

Sebastian Rzepa kiedyś Orzeł Międzyrzecz

Arkadiusz Skuza wychowanek Iskry Szydłowo

I Knop uwaga uwaga Bartosz Knop, człowiek o którym mówiło się ze już nigdy powinien nie grać w Pogoni. Osoba ta wielokrotnie w różny sposób atakowała były Zarząd Pogoni Lwówek. Pamiętajmy też o kilkukrotnym niesportowym zachowaniu tego człowieka oraz jego brata w innych meczach

Wiekowy zawodnik, który grał chyba we wszystkich klubach z okolicy :) wrócił po kilkunastu latach do Pogoni aby tego było mało były zarząd oraz kibice niejednokrotnie dali do zrozumienia, że nie chcą go widzieć w klubie obecny zarząd przyjął z pocałowaniem ręki tak jakby nie było innych zawodników.

Widzimy kreatywność Zarządu który prócz kilku młodych zawodników ,,ściągnął,, zawodników którzy za nic mają ambicję czy utożsamianie się z klubem. Zarząd poszedł po najmniejszej linii oporu Knopa czy Puncewicza zakontraktować mógłby nawet gimnazjalista bez znajomości piłki nożnej, czyżby w Pogoni działał jego manager znany bardzo dobrze w okolicy? To już pytanie do Zarządu.

Wstyd zwłaszcza, ze obecni członkowie klubu oraz jeden wieloletni działacz który obecnie zasiada w Zarządzie wielokrotnie był przeciwko sprowadzeniu takiego człowieka do Pogoni oraz wyrażali dezaprobatę wobec jego osoby. By było mało w klubie jest też jego krewny Mateusz Lotka.

Miejmy nadzieję że inni nowi zawodnicy Pogoni będą solidnymi wzmocnieniami oraz z honorem i dumą będą prezentować barwy Pogoni Lwówek

Już w sobotę 15 sierpnia odbędzie się mecz Pogoni z PKSem Racot będzie to druga kolejka Ligi Międzyokręgowej Leszno - Poznań, mecz pierwszej kolejki Płomeiń Przyprostynia - Pogoń Lwówek został przełożony na 5 września.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • fan96 napisał
    Dimy i Błaszyka brakuje do kompletu nieźle odlecieli w zarządzie chyba nikt nie chciał przyjść że obieżyświata ściągają

  • pogońzakiełbasą napisał
    Poważnie, no nieźle na emerytach daleko nie zajadą, ren człowiek kocha zapewne Pogoń od urodzenia

  • mati napisał
    Knopy w Pogoni o to poszaleli ciekawe kto następny Karłyk?

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości