Terminarz Pogoni na sezon 2017/2018
19 sierpnia startują rozgrywki klasy okręgowej grupy zachodniej. Pogoń Lwówek zmierzy się w 1 kolejce w sobotę 19.08 z Czarnymi Wróblewo o godzinie 16:00
Oto ramowy terminarz klasy okręgowej na sezon 2017/2018 jeszcze bez podanych godzin
Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19
1 | SPÓJNIA Strykowo | - | Błękitni WRONKI | 2017-08-19 | __:__ | : | |
2 | POGOŃ Lwówek | - | CZARNI Wróblewo | 2017-08-19 | 16:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
3 | SOKÓŁ Rakoniewice | - | LIPNO Stęszew | 2017-08-19 | 16:00 | Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ) | : |
4 | SOKÓŁ Pniewy | - | MAWIT Lwówek | 2017-08-19 | 17:00 | Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9) | : |
5 | ORKAN Konarzewo | - | OBRA Zbąszyń | 2017-08-19 | __:__ | Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8) | : |
6 | SPARTA Szamotuły | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2017-08-19 | __:__ | : |
Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26/2017-08-27
7 | OBRA Zbąszyń | - | SPARTA Szamotuły | 2017-08-26 | __:__ | : | |
8 | MAWIT Lwówek | - | ORKAN Konarzewo | 2017-08-26 | __:__ | : | |
9 | LIPNO Stęszew | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-08-26 | __:__ | : | |
10 | CZARNI Wróblewo | - | SOKÓŁ Rakoniewice | 2017-08-26 | __:__ | : | |
11 | Błękitni WRONKI | - | POGOŃ Lwówek | 2017-08-26 | __:__ | : | |
12 | TS GMINY Kamieniec | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-08-27 | 14:00 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02
13 | POGOŃ Lwówek | - | TS GMINY Kamieniec | 2017-09-02 | 16:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
14 | SOKÓŁ Rakoniewice | - | Błękitni WRONKI | 2017-09-02 | 16:00 | Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ) | : |
15 | CZARNI Wróblewo | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-09-02 | __:__ | : | |
16 | ORKAN Konarzewo | - | LIPNO Stęszew | 2017-09-02 | __:__ | : | |
17 | SPARTA Szamotuły | - | MAWIT Lwówek | 2017-09-02 | __:__ | : | |
18 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | OBRA Zbąszyń | 2017-09-02 | __:__ | : |
Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09
19 | MAWIT Lwówek | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2017-09-09 | __:__ | : | |
20 | LIPNO Stęszew | - | SPARTA Szamotuły | 2017-09-09 | __:__ | : | |
21 | CZARNI Wróblewo | - | ORKAN Konarzewo | 2017-09-09 | __:__ | : | |
22 | Błękitni WRONKI | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-09-09 | __:__ | : | |
23 | TS GMINY Kamieniec | - | SOKÓŁ Rakoniewice | 2017-09-09 | 16:00 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
24 | SPÓJNIA Strykowo | - | POGOŃ Lwówek | 2017-09-09 | __:__ | : |
Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16
25 | SOKÓŁ Rakoniewice | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-09-16 | 16:00 | Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ) | : |
26 | TS GMINY Kamieniec | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-09-16 | 16:00 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
27 | ORKAN Konarzewo | - | Błękitni WRONKI | 2017-09-16 | __:__ | : | |
28 | SPARTA Szamotuły | - | CZARNI Wróblewo | 2017-09-16 | __:__ | : | |
29 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | LIPNO Stęszew | 2017-09-16 | __:__ | : | |
30 | OBRA Zbąszyń | - | MAWIT Lwówek | 2017-09-16 | __:__ | : |
Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23
31 | LIPNO Stęszew | - | OBRA Zbąszyń | 2017-09-23 | __:__ | : | |
32 | CZARNI Wróblewo | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2017-09-23 | __:__ | : | |
33 | Błękitni WRONKI | - | SPARTA Szamotuły | 2017-09-23 | __:__ | : | |
34 | TS GMINY Kamieniec | - | ORKAN Konarzewo | 2017-09-23 | 16:00 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
35 | SOKÓŁ Pniewy | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-09-23 | 16:00 | Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9) | : |
36 | POGOŃ Lwówek | - | SOKÓŁ Rakoniewice | 2017-09-23 | 16:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30
37 | POGOŃ Lwówek | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-09-30 | 16:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
38 | ORKAN Konarzewo | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-09-30 | __:__ | : | |
39 | SPARTA Szamotuły | - | TS GMINY Kamieniec | 2017-09-30 | __:__ | : | |
40 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | Błękitni WRONKI | 2017-09-30 | __:__ | : | |
41 | OBRA Zbąszyń | - | CZARNI Wróblewo | 2017-09-30 | __:__ | : | |
42 | MAWIT Lwówek | - | LIPNO Stęszew | 2017-09-30 | __:__ | : |
Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07
43 | CZARNI Wróblewo | - | MAWIT Lwówek | 2017-10-07 | __:__ | : | |
44 | Błękitni WRONKI | - | OBRA Zbąszyń | 2017-10-07 | __:__ | : | |
45 | TS GMINY Kamieniec | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2017-10-07 | 16:00 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
46 | SPÓJNIA Strykowo | - | SPARTA Szamotuły | 2017-10-07 | __:__ | : | |
47 | POGOŃ Lwówek | - | ORKAN Konarzewo | 2017-10-07 | 16:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
48 | SOKÓŁ Rakoniewice | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-10-07 | 16:00 | Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14
49 | ORKAN Konarzewo | - | SOKÓŁ Rakoniewice | 2017-10-14 | __:__ | : | |
50 | SPARTA Szamotuły | - | POGOŃ Lwówek | 2017-10-14 | __:__ | : | |
51 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-10-14 | __:__ | : | |
52 | OBRA Zbąszyń | - | TS GMINY Kamieniec | 2017-10-14 | __:__ | : | |
53 | MAWIT Lwówek | - | Błękitni WRONKI | 2017-10-14 | __:__ | : | |
54 | LIPNO Stęszew | - | CZARNI Wróblewo | 2017-10-14 | __:__ | : |
Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21
55 | Błękitni WRONKI | - | LIPNO Stęszew | 2017-10-21 | __:__ | : | |
56 | TS GMINY Kamieniec | - | MAWIT Lwówek | 2017-10-21 | 16:00 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
57 | SPÓJNIA Strykowo | - | OBRA Zbąszyń | 2017-10-21 | __:__ | : | |
58 | POGOŃ Lwówek | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2017-10-21 | 16:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
59 | SOKÓŁ Rakoniewice | - | SPARTA Szamotuły | 2017-10-21 | 15:00 | Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ) | : |
60 | SOKÓŁ Pniewy | - | ORKAN Konarzewo | 2017-10-21 | 15:00 | Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28
61 | SPARTA Szamotuły | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-10-28 | __:__ | : | |
62 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | SOKÓŁ Rakoniewice | 2017-10-28 | __:__ | : | |
63 | OBRA Zbąszyń | - | POGOŃ Lwówek | 2017-10-28 | __:__ | : | |
64 | MAWIT Lwówek | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-10-28 | __:__ | : | |
65 | LIPNO Stęszew | - | TS GMINY Kamieniec | 2017-10-28 | __:__ | : | |
66 | CZARNI Wróblewo | - | Błękitni WRONKI | 2017-10-28 | __:__ | : |
Kolejka: 12 w dniach 2017-11-04
67 | TS GMINY Kamieniec | - | CZARNI Wróblewo | 2017-11-04 | 13:30 | TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska ) | : |
68 | SPÓJNIA Strykowo | - | LIPNO Stęszew | 2017-11-04 | __:__ | : | |
69 | POGOŃ Lwówek | - | MAWIT Lwówek | 2017-11-04 | 14:00 | Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2) | : |
70 | SOKÓŁ Rakoniewice | - | OBRA Zbąszyń | 2017-11-04 | 14:00 | Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ) | : |
71 | SOKÓŁ Pniewy | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2017-11-04 | 14:00 | Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9) | : |
72 | ORKAN Konarzewo | - | SPARTA Szamotuły | 2017-11-04 | __:__ | : |
Kolejka: 13 w dniach 2017-11-11
73 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | ORKAN Konarzewo | 2017-11-11 | __:__ | : | |
74 | OBRA Zbąszyń | - | SOKÓŁ Pniewy | 2017-11-11 | __:__ | : | |
75 | MAWIT Lwówek | - | SOKÓŁ Rakoniewice | 2017-11-11 | __:__ | : | |
76 | LIPNO Stęszew | - | POGOŃ Lwówek | 2017-11-11 | __:__ | : | |
77 | CZARNI Wróblewo | - | SPÓJNIA Strykowo | 2017-11-11 | __:__ | : | |
78 | Błękitni WRONKI | - | TS GMINY Kamieniec | 2017-11-11 | __:__ | : |
Komentarze