Sezon ligowy 2015/2016 oczami Pawła Brzeskota

W rozszerzeniu newsa podsumowanie sezonu i odczucia trenera Pogoni Lwówek po ostatniej ligowej kolejce

Paweł Brzeskot : ,,W tym tygodniu zakończyły się rozgrywki ligowe więc przyszedł czas
na podsumowanie i analizę całego sezonu 2015/2016.
Na zakończenie wysoko wygraliśmy z Warta Sieraków 10.2 i to daje dobry prognostyk na przyszły sezon ,zwłaszcza że pojechaliśmy w okrojonym składzie i sobie poradziliśmy. Zmiennicy bardzo dobrze się spisali.
Pogoń Lwówek zajęła drugie miejsce w tabeli,18-ZWYCIĘSTW,5-REMISÓW,I 3-PORAŻKI. Na sukces niewątpliwie wpływ miała znakomita atmosfera panująca w drużynie a każdy zawodnik czuł się jak członek dużej rodziny. Wiadomo że można więcej zawsze można więcej, ale powiem tak w krótkim czasie udało nam się stworzyć drużynę i myślę że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

PODSUMOWUJĄC TEN MIJAJĄCY SEZON ROZGRYWKOWY W WYKONANIU
NASZEJ DRUŻYNY SENIORÓW NALEŻY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM,I OSOBOM,
KTÓRZY SĄ Z NIĄ ZWIĄZANI, ZA DOBRĄ PRACĘ WYKONANĄ PRZEZ CAŁY ROK I WYSIŁEK ORAZ SWOJE ZAANGAŻOWANIE, KTÓRE ZAPROCENTOWAŁO TAK DOBRYM WYNIKIEM UZYSKANYM PRZEZ ZESPÓŁ. CHCE MOCNO PODZIĘKOWAĆ ANDZEJOWI SIRY ZA TRENINGI Z BRAMKARZAMI ,JEST TO JEGO DUŻA ZASŁUGA ŻE BRAMKRZE CZULI SIĘ PEWNIE I TRACILIŚMY MAŁO BRAMEK.
MYŚLĘ ŻE WSPÓŁPRACA PRZEBIEGAŁA POMYŚLNIE I ZDEKLAROWAŁ SIĘ, ŻE NA PRZYSZŁY SEZON ZOSTAJE W POGONI.
NIE MOGĘ PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE I PODZIĘKOWAĆ ZA DUŻY WKŁAD W POGOŃ MARKOWI HALE, ZBYSZKOWI KRÓLIKOWI, KIEROWNIKOWI- PRZEMKOWI WESOŁEMU SĄ TO OSOBY BEZ KTÓRYCH NIE WYOBRAŻAM SOBIE W TYM KLUBIE PRACOWAĆ. TAKICH LUDZI W PIŁCE POTRZEBA!

Rodzi to więc pytania o kształt kadry zespołu w następnym sezonie.
ZESPÓŁ NA PEWNO NIE BEDZIE SŁABSZY, KILKU NOWYCH ZAWODNIKÓW WZMOCNI LWÓWECKĄ POGOŃ.
LICZYMY, ŻE NADCHODZĄCY NOWY SEZON 2016/2017 BĘDZIE RÓWNIE DOBRY JAK TEN ZAKOŃCZONY, I ŻE PRZYNIESIE SYMPATYKOM ORAZ KIBICOM NASZEJ DRUŻYNY WIELE CHWIL RADOŚCI I POWODÓW DO ZADOWOLENIA ZE SWOICH ZAWODNIKÓW, KTÓRZY REPREZENTUJĄ BARWY NASZEGO KLUBU.''