Pogoń w 1/8 PP! Powtórka z roku 2010 ?

Pogoń Lwówek pokonała Grom Plewiska 4:2 w meczu 1/16 Okręgowego Pucharu Polski i awansowała do 1/8 finału a w nim zmierzy się ze Spójnią Strykowo, mecz zostanie rozegrany 18 października. Jeszcze w tym roku LTP może znaleźć się w ćwierćfinale okręgowego PP!

Zawodnicy Pawła Tulińskiego mają dużo większą szansę po pokonaniu dwóch czwartoligowców w tym sezonie dojść do finału Pucharu Polski podobnie jak w sezonie 2009/2010. Wtedy to drużyna trenera Sławomira Dyzerta, w drodze do finału w maju 2010 roku w meczu na wodzie pokonała kolejno m.in Polonię Nowy Tomyśl będącą liderem trzeciej ligi! Także faworyzowaną Spartę Oborniki i Wartę Międzychód.

Pogoń rozpoczęła tamten mecz w składzie: Wojtysiak- Myszkowski, Pawłowski, Fornalik, Niewmierzycki- Drygas, Kostas, Ganowski, Waśkowiak- Tecław, Umukoro.

Oto poniżej w linku ze strony You Tube przypomnienie finału Puchar Polski na którym kibice Pogoni zostali mile przyjęci przez fanów Unii Swarzędz, niestety w finale Pogoń przegrała 3:0, a zawodnicy trenera Dyzerta otrzymali pamiątkowe medale za drugie miejsce. Był to drugi w historii LTP finał okręgowego Pucharu Polski po 1966 roku wtedy Pogoń przegrała z Kotwicą Kórnik 1:4

Już w sobotę 7 października Pogoń Lwówek zmierzy się na własnym boisku z Orkanem Konarzewo, mecz rozpocznie się o godzinie 16:00, będzie to 8 kolejka klasy okręgowej grupy zachodniej.