Pogoń ogrywa lidera!

W dzisiejszym meczu klasy okręgowej Pogoń Lwówek pokonała lidera klasy okręgowej Płomienia Przyprostynię 2:1

W Płomieniu wystąpił lwowianin Mateusz Bąbelek, a w Pogoni lwowianin i były zawodnik Płomienia Mateusz Nowak.

Już na samym początku Pogoń miała groźną akcję ale niestety tym razem nie udało się pokonać bramkarza drużyny gości. W kolejnej sytuacji tym razem pod bramką Marcina Szaja zawodnicy LTP wybili piłkę z własnej linii bramkowej, Płomień mógł objąć prowadzenie.

W osiemnastej minucie zmuszony do zmiany z powodu kontuzji został Rafał Napierała.

Po indywidualnej akcji zawodnika z numerem 10 Płomień obejmuje prowadzenie 0:1 i tak zostaje do przerwy.

Po przerwie między innymi ładną paradą popisał się Marcin Szaj ratując zespół Pawła Tulińskiego przed utratą bramki.

Bramkę wyrównującą dla Pogoni zdobył Damian Kozłowski, który świetnie zakręcił obrońcą Płomienia Przyprostynia.

Kolejna bramka to rzut karny który na bramkę wykorzystał Sebastian Czura

Pogoń wygrała 2:1 z liderem klasy okręgowej

W kolejnym meczu LTP zmierzy się 29 października na wyjeździe z Obrą Zbąszyń o godzinie 14 a będzie to 11 kolejka klasy okręgowej grupy zachodniej.