Po co gracie? Jak mecze odpuszczacie

Dziś kolejna porażka 3:0 dla Płomienia czy można to jakoś wytłumaczyć? Skoro zarząd klubu nie stać na IV ligę i nie chce ani nie umie starać się o środki finansowe to może by oszczędzić pieniądze lwóweckiego podatnika i resztę meczów lepiej oddać walkowerem?

Wiele osób ze Lwówka kibiców oraz sympatyków Pogoni dziwi się nagłą odmianą formy, nielogiczną i niewytłumaczalną.

Czyżby zrównanie się punktami byłoby zagrożeniem dla awansu Pogoni i bezpieczniejsza była porażka?

Poprzedni zarząd mówił najpierw ,,awansujmy potem będziemy starać się o pieniądze,, a obecny by nie było problemu woli nie awansować. Wygląda na to, ze Pogoń czeka wieloletnia gra w jednej i tej samej lidze, bez żadnego sensu oraz wygrywanie jesienią wszystkiego co się da i kuriozalne przegrywanie na wiosnę

Brak słów dla tego co się dzieje, kolejny mecz Pogoń rozegra 2 czerwca z Obrą Zbąszyń na lwóweckim stadionie.