Obowiązek spełniony

Pogoń Lwówek wygrała z Kłosem Gałowo 0:4 w meczu 21 kolejki klasy okręgowej

Zawodnicy trenera Pawła Brzeskota byli osłabieni w obronie brakiem Szymona Łamaszewskiego i Huberta Pawłowskiego

Już w drugiej minucie Pogoń mogła objąć prowadzenie jednak piłka minęła słupek bramki Szaja, a sześć minut później po strzale Adama Hofmana odbiła się o słupek.

Przed przerwą jeszcze Damian Kozłowski miał dogodną sytuację, a nawet dwie, ale bramkarz Kłosu poprawnie wybronił te strzały. Do przerwy Pogoń remisowała z Kłosem Gałowo 0:0

Po przerwie LTP szybko objęło prowadzenie po strzale Damiana Kozłowskiego, później strzelał Bogumił Maik tak po godzinie gry na 0:2, kolejne bramki to Adrian Stachowiak na 0:3. Szanse miał też znów Damian Kozłowski nawet dwie w odstępie kilkunastu sekund, ale nie wykorzystał ich. W dziewięćdziesiątej pierwszej minucie bramkę na 0:4 strzelił Dawid Cech. Pogoń wygrała pewnie i zasłużenie po trochę niemrawej i nieskutecznej pierwszej połowie.

W następnym tygodniu Pogoń pauzuje ze względu na walkower w meczu z Dyskobolią

W kolejnym meczu Pogoń zmierzy się z Akademią Reissa 28 maja o 16:00 we Lwówku w meczu 23 kolejki klasy okręgowej.