Niesamowity mecz Pogoni

Pogoń Lwówek wygrała z TS Gminy Kamieniec 7:1 bramki dla Pogoni zdobyli Hubert Pawłowski, Mateusz Nowak dwie, Mateusz Kozłowski dwie, Rafał Napierała i Sebastian Czura

W zespole z Kamieńca zagrał były trener Pogoni a obecnie trener i zawodnik Paweł Brzeskot.

W Pogoni Lwówek zabrakło dzisiaj Adriana Masznera i Damiana Kozłowskiego.

Do przerwy Pogoń Lwówek wygrywała 1:0 dzięki akcji Huberta Pawłowskiego sędzia odgwizdał rzut karny, którego na bramkę zamienił sam Hubert Pawłowski.

W drugiej połowie fantastycznie zagrał Mateusz Kozłowski, to był jego dzień zdobył dwie bramki i dwie asysty, swoje dołożył rezerwowy Mateusz Nowak za którym nie nadążali tak jak za Mateuszem zawodnicy drużyny z Kamieńca. Swoje dobre obrony w bramce miał bramkarz Marcin Szaj, jedynie raz został pokonany a dokładnie przelobowany przez zawodnika gości a chwilę po tym goście uderzyli w słupek jego bramki.

Pogoń pozwoliła swojemu rywalowi tylko na tyle. Widać było ewidentnie, że drużyna TS opadła kondycyjnie z sił, co dla bardzo dynamicznych skrzydłowych Pogoni było wodą na młyn, liczą się trzy punkty i oby tak dalej już za tydzień w meczu ze Spójnią Strykowo.

W kolejnym meczu LTP Pogoń Lwówek zmierzy się na wyjeździe ze Spójnią Strykowo 9 września o godzinie 17 w meczu 4 kolejki klasy okręgowej

W ZAKŁADCE TABELA-TERMINARZ WIĘCEJ STATYSTYK już w poniedziałek kadra, zmiany, kartki z meczu