Najważniejsze były trzy punkty

Pogoń Lwówek wygrała 2:0 z Wartą Sieraków w meczu kończącym rundę jesienną sezonu 2015/2016 klasy okręgowej grupy zachodniej.

1:0 Damian Kozłowski 33'

2:0 Hubert Pawłowski 86'

Od pierwszej minuty w bramce Pogoni strał Patryk Pogorzelczyk, nie bali sie postawić na niego ludzie ze sztabu szkoleniowego Pogoni Lwówek. W tym meczu do przerwy swoje szanse na bramkę mieli strzelcy bramek, a Damian Kozłowski łowca bramek i najlepszy snajper Pogoni na przestrzeni lat dał prowadzenie po pół godzinie gry. Do przerwy 1:0.

Po przerwie zmiany w drużynie Pogoni a także dość niemrawe widowisko, dopiero pod koniec meczu Hubert Pawłowski dał drugą bramkę lwóweckiej drużynie i mecz zakończył się wynikiem 2:0

Bramki dla Pogoni zdobyli ci sami zawodnicy co w Luboszu. Pomimo wygranej słabo zaprezentowali się bracia Kowala, ale zwycięzców się nie sądzi, szczególnie, że Patryk Pogorzelczyk zachował czyste konto a najważniejsze były trzy punkty, które można dopisać do ligowej tabeli.

Pogoń kończy rundę jesienną na dobrym drugim miejscu za Zielonymi Lubosz, czy to szczyt marzeń lwóweckiej Pogoni?

Kolejne mecze ligowe podopieczni Pawła Brzeskota już w drugiej połowie marca 2016 roku