Lidera mamy

Lidera mamy

Pogoń Lwówek wygrała z Sokołem Pniewy 3:1 i została liderem klasy okręgowej grupy zachodniej. Bramki dla Pogoni zdobył Damian Kozłowski dwie i Mateusz Kozłowski a honorową bramkę dla Sokoła Pniewy Krzysztof Kmieć

Na stadionie we Lwówku zjawiło się wielu kibiców a także dziennikarze lokalnych mediów oraz przedstawiciele Peryferii Futbolu, relacja, wideo oraz zdjęcia będzie dostępna na stronie Peryferii. Kibice gości rozpoczęli mecz od wrzucenia serpentyn na murawę, które zostały z niej szybko usunięte.

Pogoń do pierwszej strzelonej bramki grała rozważnie w obronie, później rządził już tylko jeden zawodnik Damian Kozłowski, który w 10 minucie na świetnej szybkości w swoim stylu zdobył bramkę dla Pogoni, kolejna bramka padła jeszcze przed przerwą i  w zamieszaniu w polu karnym Mateusz Kozłowski zdobył bramkę. Do przerwy 2:0.

Po przerwie zawodnicy obu drużyn opadli z sił w groźnej sytuacji interweniował m.in Maszner a trzecią bramkę dla Pogoni zdobył popularny Koziołek żyjąca legenda Pogoni a w końcówce meczu świetnym strzałem popisał się Kmieć.

Pogoń została liderem tabeli i jest na dobrej drodze do awansu do klasy międzyokręgowej.

Damian Kozłowski ma już 16 bramek o bramkę mniej od Mateusza Styczyńskiego.

W kolejnym meczu ligowym Pogoń zmierzy się w meczu wyjazdowym z Orkanem Konarzewo 12 maja o godzinie 16:00