Dobry początek

Pogoń Lwówek wygrała 3:0 w meczu pierwszej kolejki klasy okręgowej grupy zachodniej.

Gdy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem w zamieszaniu po rzucie rożnym fantastycznie zachował się Mateusz Kozłowski, Pogoń objęła prowadzenie 1:0 po ospałych wcześniejszych minutach meczu.

Po przerwie szybko drugą bramkę zdobył Damian Kozłowski, który z lewej strony uderzył bardzo mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki gości podwyższając tym samym prowadzenie na 2:0 , była to 51 minuta meczu.

Czarni również mieli kilka sytuacji, ale nie były one tak groźne a pamiętajmy, że Pogoni zawsze ciężko grało się z Czarnymi co może bardziej dotyczy boiska we Wróblewie, ale i we Lwówku nie zawsze było łatwo.

Po ponad godzinie gry na boisku pojawił się Mateusz Nowak, który po wielu latach znów zagrał w niebiesko żółtych barwach, a w podstawowej jedenastce mecz rozpoczął Nikolas Radecki.

Ostatnią bramkę Pogoń zdobyła w 75 minucie, więcej informacji z meczu w tym kadra, skład, kartki, zmiany będzie podana w poniedziałek wieczorem

Najważniejsze są trzy punkty i brak straty bramki zwłaszcza przy dwóch dość trudnych meczach na sam początek sezonu.

W kolejnym spotkaniu Pogoń Lwówek zmierzy się 26 sierpnia o godzinie 17 w równie trudnym spotkaniu we Wronkach.