Damian Kozłowski jak Lewandowski

Niezły trening przed meczem z Czarnymi Wróblewo urządzili sobie zawodnicy Pawła Brzeskota. Pogoń Lwówek rozgromiła w Pucharze Polski Wartę Sieraków 11:3 i awansowała do kolejnej rundy tych rozgrywek. Świetny mecz całej drużyny i ważny awans z drużyną grającą w naszej lidze.

Do przerwy tylko 1:1 a bramkę dla Pogoni zdobył Damian Kozłowski. Pogoń miała jeszcze rzut karny którego nie wykorzystał Szymon Łamaszewski.

11:3 90+1

Po przerwie z bliskiej odległości bramkę dla Pogoni mógł zdobyć Mateusz Styczyński, ale bramkarz Warty był na posterunku. Chwilę później ważnego dla siebie gola zdobył Adam Hofman i Pogoń objęła prowadzenie. Kolejno Damian Kozłowski po podaniu Adama Hofmana trafia do pustej bramki oraz szybka kontra i po asyście Damiana bramkę zdobywa ponownie Adam Hofman, było już 4:1. Kolejna bramka to indywidualna akcja Mateusza Styczyńskiego i 5:1. Od tego wyniku swoje show urządził Damian Kozłowski strzelił swoje bramki z około 18 metrów na 6:1, pewnym strzałem na 7:1, a w 75 minucie na 8:1. Między czasie czerwoną kartkę dostał Miłosz Dymek - zupełnie niepotrzebną. To nie koniec strzelania bo Damian potrafi zdobyć bramkę podcinką jak Frankowski na 9:1 a także z około 20 metrów i było 10:1. Swoją słabość Pogoń pokazała jedynie w kilku końcowych minutach gdy drugą bramkę pod koniec zdobyli goście.

Karol Melonek wychowanek Pogoni również dołożył swoje i Pogoń wygrywała 11:2 a to nie koniec bo wynik po akcji sam na sam ustalili piłkarze sierakowskiej Warty.

Na uznanie zasługują ofensywni zawodnicy Pogoni w tym bohater meczu jednak każdy z zawodników lwóweckiej Pogoni dołożył swoją cegiełkę, oby tak samo a nawet lepiej spisali się w meczu ligowym z Czarnymi Wróblewo.

RELACJA UTWORZONA DZIĘKI INFORMACJOM ŁUKASZA JARNUTA I MARCINA WROTKOWSKIEGO

W kolejnym meczu tym razem ligowym Pogoń Lwówek zmierzy się z Czarnymi Wróblewo 26 września o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Parkowej we Lwówku