Celująco

Celująco

Podopieczni trenera Pawła Brzeskota rozgromili 6:2 Kłos Gałowo.

Pogoń Lwówek zagrała w tym meczu bez Huberta Pawłowskiego, Maxwela Kalu, a na ławce usiadł m.in Adam Hofman czy Paweł Pisarenko dzięki czemu od pierwszej minuty zagrał w bramce wychowanek Patryk Pogorzelczyk.

6:2 Filip Kozłowski 90'

Wśród kibiców było kilkunastu kibiców Kłosa Gałowo, którzy przyjechali na ten mecz.

Jeszcze mecz na dobre się nie zaczął a już po asyście Filipa Kozłowskiego bramkę dla Pogoni zdobył Mateusz Styczyński 1:0. Kilka minut później goście uderzają w słupek bramki Patryka Pogorzelczyka. Niewykorzystana sytuacja się zemściła i Damian Kozłowski pewnym i dobrym technicznie strzałem daje drugą bramkę dla LTP. Po ponad pół godzinie gry faulowany przed polem karnym był zawodnik Kłosa, sędzia odgwizdał rzut wolny po którym padła bramka dla zespołu gości. Do przerwy 2:1.

Po przerwie w zamieszaniu w polu karnym padła bramka na 3:1. Po około godzinie gry aktywny Damian Kozłowski uderzał głową tuż nad poprzeczką bramki rywala, była to jego trzecia próba głową w tym meczu. Chwilę po tym ponownie Damian Kozłowski strzela tym razem nogami, ale piłkę łapie bramkarz Kłosa. W podobnej sytuacji jest jego brat a te sytuacje się zemściły i Pogoń straciła gola po ładnym strzale bramkę zrobiło się 3:2. Trener Pogoni postanowił zmienić Patryka Pogorzelczyka za Pawła Pisarenko. W siedemdziesiątej czwartej minucie Filip Kozłowski kropnął potężnie w bramkę i podwyższył prowadzenie Pogoni do 4:2, kolejna akcja to Paweł Pisarenko wykazuje się na linii refleksem. Dzisięć minut do końca a Damian Kozłowski nie śpi, wziął obrońców na szybkość a ci zachowali się jak dzieci we mgle po czym popularny Koziołek wyszedł sam na sam z bramkarzem i było już 5:2. Jakby tego było mało niezmordowany Filip Kozłowski zdobywa swoją drugą bramkę i ustala wynik meczu na 6:2 po asyście Patryka Pospiesznego.

Gratulację za walkę i skuteczność, oby tak samo było za tydzień.

W kolejnym meczu Pogoń Lwówek zmierzy się w sobotę 17 października o 15:00 na wyjeździe w Grodzisku z KS Dyskobolia.