1 listopada wspominamy zmarłych

Wszystkich Świętych to dzień, w którym wspomina się zmarłych. Święto ma wymiar powszechny, celebruje się je w każdym kościele katolickim na świecie. Na 1 listopada wyznaczył je papież Grzegorz IV w 837 roku.

W minionych latach Pogoń Lwówek pożegnała wieloletnich działaczy Romana Bilewskiego, Zdzisława Prętkiego i wieloletniego Prezesa LTP Pogoń Michała Mroczkiewicza.

To w czasach prezesury Michała Mroczkiewicza Pogoń odnosiła największe sukcesy m.in powołnie do życia LTP, grę w IV lidze w sezonie 1996/1997 oraz rok później w IV lidze makroregionalnej aż do roku 2001. Awans w roku jubileuszu 100 lecia klubu i gra w czwartej lidze do sezonu 2013/2014. Mecze towarzyskie z Lechem Poznań we Lwówku i Poznaniu, ogólny postęp sportowy i organizacyjny klubu.

WSPOMNIENIA...

ONE ZOSTAJĄ NA ZAWSZE